کلاس هیپ

هیپ یوگا با تمرکز بر تقویت منطقه لگن و کمر، به بهبود قدرت بدنی و انعطاف این منطقه کمک می‌کند.

یکی از موارد مشترک بین اکثر خانم ها بسته بودن هیپ(لگن) و همسترینگ کوتاه است که باعث فشار بر ستون فقرات ، ایجاد استرس و خشم وبیماری میشود.
کلاسهای هیپ علاوه بر مزایای فیزیکی زیادی مثل سلامت و تاثیر مثبت  که دارد بسیار روی اندامهای جنسی ، کاهش خشم و استرس ، بهبود سلامت پشت و ستون فقرات ، سلامت احساسی و تغییر سطح انرژی و آزاد شدن انرژی زیادی در بدن میشود و فضایی برای تولد ایده های جدید و خلاقیت در ذهن باز می کند.

ما در کلاسهای هیپ به دنبال به تعادل رساندن چاکرای ریشه یا مولاداها را هستیم که ره آوردی بسی ارزشمند برای ما بهمراه خواهد داشت که علاوه بر تجربه رضایت، خوشحالی و آرامش درونی ما به شفقت و بردباری بیشتری نسبت به خود و اطرافیانتان دست پیدا خواهیم کرد.
کلاسهای هیپ اما مزایای فیزیکی بسیار ویژه برای خانمها دارد. یکی از مهترین آنها کمک به افزایش قدرت و کیفیت عملکرد جنسی و برای خانمهایی که میخواهند بارداری رو تجربه کنند است و همچنین باعث کاهش دردهای مرتبط با قبل و بعد از زایمان و داشتن زایمانی راحت و صحیح خواهد بود. در آخر چاکرای ریشه در قسمت میاندوراه قرار دارد و با دنبالچه مرتبط است و به طرف زمین باز می شود. چاکرای اول ما را به دنیای فیزیکی وصل می کند. انرژی های کیهانی را به بدن فیزیکی و سطح مادی بدن می فرستد.
آنهایی که موفق به گشودن این چاکرا شده اند حیات بر روی کره زمین را کاملا قبول دارند و به وجود فیزیکی شان پاسخ مثبت می دهند و برای زندگی کردن آمادگی دارند و هماهنگ با نیروهای مادی عمل می کنند.

برای شرکت در کلاس های یوگا کلیک کنید

جدید ترین بلاگ ها